banner461
banner195

Yerli Düşünce Derneği 3 Yaşında

Genel Başkanlığını AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'nun yaptığı Yerli Düşünce Derneği'nin üçüncü yaşı dolayısıyla Ankara'da bir kutlama programı düzenlendi.

Yerli Düşünce Derneği 3 Yaşında
03 Şubat 2017 Cuma 21:45

banner143
banner134
Yerli Düşünce Derneği ve Dergisi'nin faaliyete başlamasının 3. yıldönümü dolayısıyla Ankara Çukurambar'da ki bir otelde kutlama proğramı düzenlendi.

Etkinliğe, Derginin yazarlarından TBMM Divan Katip Üyesi ve Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ile birlikte Yerli Düşünce Derneği Onursal Genel Başkanı Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu,Derginin Genel Başkanı AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ile birlikte Milletvekilleri, bürokratlar ve seçkin konuklardan oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı...

Yapılan Konuşma ve sunumlardan sonra 3.Yıl anısına konuklara yemek verildi. Kutlama programına Yerli Düşünce Dergisi yazarları da iştirak etti.


AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ' ün de yazarlarının arasında olduğu Yerli Düşünce Dergisini de himaye eden derneğin kutlama programı için Milletvekili Açıkgöz de 'Yerli Düşünce Evet Diyor' kampanyasına destek verdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz; "Yerli Düşünce Derneğimizin kuruluşunun 3. yılı sebebiyle düzenlenen programda Yerli Düşünce ailesiyle, değerli dostlarımızla bir aradayız. "Bizler Anadolu'yuz, kökü mazide olan Güçlü Türkiye 'nin Türküyle, Kürdüyle, Lazıyla yerli ve milli evlatlarıyız...Türkiye'nin birliği, beraberliği, kardeşliği için Cumhurbaşkanlığı Sistemine Yerli Düşünce'de " EVET" diyor. Biz, birlikte Türkiye' yiz. " dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.