Altınyıldız Kreş ve Anaokulu Erasmus+ projesi kapsamında Bulgaristan’dan gelen öğretmen ve okul idareci ekibini öğrencilerimizin hazırlamış olduğu jimnastik, vals ve zeybek gösterileri ile karşıladılar.

Sonrasında okulumuzun bölümleri ve eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi alan proje ekibi misafirlerimiz okulumuzun fiziksel şartları ve eğitim sistemini çok beğendiklerini dile getirdiler. Proje konusu kapsamında ‘Sağlıklı beslen, sağlıklı yaşa’ konuları ele alınarak hazırlanan, parkur ve çeşitli oyun aktivitelerle misafirlerimize projenin amacına uygun etkinler sunmanın heyecanını yaşadık.

Ayrıca misafirlerimize bölgemizin zenginliklerini tanıtmak adına çeşitli tarihi, kültürel geziler düzenleyerek tarihimiz, kültürümüz hakkında bilgiler verdik. Proje ekibi misafirlerimizin kurumumuzdan mutlu eğitici-öğretici eğlenceli vakit geçirerek ayrılmış olmaları bizleri mutlu etti.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak misafirlerimize ev sahipliği yapmaktan farklı kültürleri tanımak eğitim sürecimize katkı sağlamasından dolayı mutlu ve gururluyuz.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak farklı çalışmalara ve projelere imza atmaya öncülük etmeye devam edeceğiz.

ERASMUS + KA210 project number 2022–1–BG01–KA210–SCH–00082046                                                                                               Project name:   “EAT HEALTHY = LIVE   HEALTHY“

Dore Gabe Anaokulu ile birlikte yürüttüğümüz projeyle “Sağlıklı Beslen Sağlıklı Yaşa” dedik.

Editör: Funda Afşar