Avanos Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 7-9 Aralık tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenecek olan Travel Turkey Fuarında Avanos'u tanıtacak.

Avanos Belediyesi tarafından fuarda ziyaretçilere Avanos ve Kapadokya bölgesinin tarihi ve turistik değerleri ile çanak-çömlek yapımı ve el sanatları ürünleri tanıtılacak.

Avanos Belediye Başkanı Alper Celal İbaş; "Kültürel, sanatsal ve doğal güzellikleri ile bölgemizin gözde ilçesi Avanos'umuzu İzmir Travel Turkey  uluslararası turizm fuarında tanıtmak üzere güzel İzmir'e gidiyoruz. Kapadokya ve Avanos sevdalısı tüm seyahat severleri Kapadokya Standına bekleriz." dedi.

Kapadokya, tüm dünyaya tanıtılacak

Kapadokya'nın başkenti Nevşehir 7-9 Aralık 2023 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek 2023 Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda dünyaya tanıtılacak

Nevşehir Valiliği öncülüğünde, Kapadokya Turizm Altyapı Hizmet Birliği (KAP-HİB) koordinasyonunda, 7-9 Aralık 2023 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Fuarına  Kapadokya Alan Başkanlığı, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Nevşehir, Ürgüp, Kozaklı, Hacıbektaş, Avanos, Uçhisar, Göreme  Belediye Başkanlıklarının ortak katılım kararı alınmıştır.

Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Fuarına, bütün halkımız ve sektör temsilcilerimiz davetlidir.

S. NO    ALT KATILIMCI LİSTESİ

1    KAPADOKYA TURİZM BÖLGESİ ALT YAPI HİZMET BİRLİĞİ
2    KAPADOKYA ALAN BAŞKANLIĞI
3    NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
4    GÖREME BELEDİYE BAŞKANLIĞI
5    NEVŞEHİR TİCARET  VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI
6    ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI
7    HACIBEKTAŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
8    KOZAKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI
9    AVANOS BELEDİYE BAŞKANLIĞI
10    UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI