Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy'un oğlu Mehmet Akif Aksoy ile Berru Zağyapan çifti düzenlenen göz kamaştırıcı nikah töreniyle dünya evine girdi. Düğüne yaklaşık 1000 davetli katıldı.

Başkan Aksoy'un oğlunun düğününde davetliler salona sığmadı

Derinkuyu Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün merasimine bürokrasi, siyaset, esnaf, iş dünyası, eğitim camiası ve eşraf kesiminden çok sayıda kişi katılım sağladı. Davetlilerin salona sığmadığı bu muhteşem düğünde misafirlerin bir kısmı salonun bahçesinde ağırlandı.

Davetlileri kapıda karşılayan Zağyapan ve Aksoy aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlerine teşekkür ettiler. 

Nevşehir ve Derinkuyu protokolü ile her iki ailenin çok sayıda eş dost ve akrabalarının yalnız bırakmadığı düğünde Zağyapan ve Aksoy ailelerinin değerli evlatları Berru ve Mehmet Akif Aksoy çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

Genç çiftlerin nikahını Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran kıyarken şahitliğini ise, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, Ali Özer, Fatih Zağyapan ve Mehmet Topatan yaptı.

Genç çifte evlilik cüzdanını Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran takdim ederken; "Zağyapan ve Aksoy ailelerini tebrik ederek, Berru ve Mehmet Akif çiftinin mutlulukları daim olsun. Rabbim, genç çiftimize iki cihan saadeti nasip eylesin inşAllah..." dedi.

Gecenin kahramanları Berru ve Mehmet Akif Aksoy çiftide, "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz" dediler.

Düğün töreni sonrası her iki aile adına açıklamada bulunan Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy; "Gelin kızım Berru ve oğlum Mehmet Akif Aksoy'un düğün merasimi nedeniyle bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan İl ve İlçe protokolümüze, Belediye Başkanı arkadaşlarıma, eş, dost, akraba, arkadaşlarıma ve ismini sayamadığım tüm dostlarıma katılımlarından teşekkür ediyorum." dedi.

FİB Haber merkezi olarak Berru ve Mehmet Akif Aksoy Çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz...