Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Ankara'da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Toplantıda partililere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin 4’üncü Olağanüstü Büyük Kongresi’ni 7 Ekim’de AK Parti’ye yakışır bir şekilde icra ettiklerini hatırlatarak, “Kongremizin ardından 31 Mart seçimleriyle ilgili hazırlıklarımızı çok daha yoğun bir şekilde başlattık. Partimizin öncelikleri çerçevesinde seçim takvimimiz ilerliyor” dedi.

Erdoğan, milletin huzuruna en doğru, en isabetli, en gayretli isimlerle çıkmanın çabasında olduklarını ifade ederek, “Milli irade düşmanlarına karşı 15 Temmuz gecesi meydanlarda kurulan ittifakımızı daha da güçlendirerek geleceğe taşıma azmindeyiz” diye konuştu.

Başkan Savran ise toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hitaplarını dinlediklerini belirterek, “AK Parti’mizin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılarak, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizin geleceğine yönelik konuşmasını hep birlikte dinledik. Güçlü irade ve halkıyla iç içe olan bir anlayışla durmak yok, koşmaya devam” ifadelerini kullandı.

Toplantıya Savran'ın yanı sıra, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ve AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanı Elife Çelebi ile AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı da katıldı.