Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, 2000 Evler Mahallesi’nde belediye ekiplerinin çalışma alanlarında incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, hafta sonu beraberinde başkan yardımcısı Ersin Erol ile birlikte 2000 Evler Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. TOKİ Konutları içerisinde Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol ve yaya kaldırımı yenileme çalışmaları hakkında bilgi alan Savran, vatandaşlarla sohbet etti.

Çalışmanın yapıldığı bölgedeki altyapı probleminin kısa süre önce Su Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerince çözülerek bölgeye yağmur suyu hattı döşendiğini kaydeden Savran, altyapı çalışmaları sırasında bozulan yolun ise Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekiplerince yenilendiğini söyledi.

Başkan Savran çocuk sevgisiylede dikkatleri üzerine çekiyor.

Nevşehir'de hayata geçirdiği projelerle adından söz ettiren Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran çocukların üzerine titriyor. Her fırsatta çocuklarla bir araya gelen ve çocuklarla oyun oynayan Savran, çocukların zamanlarını geçirebilmeleri için hemen hemen her mahalleye çocuk bahçesi yaptı.

Savran, daha sonra mahalledeki çocuklarla buluşarak onlara hediye dağıttı.