CHP'nin 31 Mart Yerel seçimlerinde Avanos Belediye Başkan Adayı Alper Celal İbaş Oldu...

Bugün gerçekleştirilen MYK ve PM toplantısı sonucunda Avanos Belediye Başkanı Alper Celal İbaş, yeniden CHP'nin Avanos belediye başkan adayı olarak açıklandı.

Avanos Belediye Başkanı Alper Celal İbaş yaptığı açıklamasında şunları ifade etti; "Bugün gerçekleşen CHP MYK ve PM toplantısı sonucunda, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş yeniden partim CHP'den aday gösterildi. Alper Başkanı tebrik eder, seçim çalışmalarında başarılar dilerim. Tebrikler. CHP Varsa Herkes İçin Var...

Değerli hemşehrilerim, kıymetli yol arkadaşlarım ve değerli örgütüm, Cumhuriyet Halk Partimizin teveccühü ile yeniden Avanos Belediye Başkanlığına adaylığım takdir görülmüştür. Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e, M.Y.K ve Parti Meclisi üyelerimize, Nevşehir İl Başkanımıza, il yönetim kurulumuza, Avanos İlçe Başkanımıza, ilçe yönetim kurulumuza, il ve ilçe kadın kolları ve gençlik kollarımıza, aday adaylığım süresince desteğini esirgemeyen yoldaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyor; bu güne kadar olduğu gibi çocukluğum, gençliğim, ailem, sevdam, güzel memleketimiz Avanos’umuza en iyi şekilde hizmet edeceğime söz veriyorum. Destekleriniz için hepinize tüm kalbimle teşekkür ederim. Birlikte başardık, yine başaracağız."