Dorak Turizm Gayrimenkul ve Yatırımları Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Serdar Körükçü ile tanışma ziyaretine Dernek üyesi Mira Temsilcilik Enerji Danışmanlık Ltd. Şti. / Ceo Emel Büken Töreli ve PROMEX Turizm Organizasyon Seyahat Acenta Kurucusu Emre Çevirme, Dernek kurucu başkanı Ziya Ağca ile birlikte katıldı.


Yönetim Kurulu Başkanı Körükçü görüşmede, Holding bünyesinde turizm alanında seyahat acenteleri, yurt dışı satış ofisleri, otel ve restaurant yatırımları; taşımacılık alanında otobüs filosu, madencilik alanında beyaz mermer ve traverten ocakları, havacılık alanında balon firmaları ile seramik fabrikası ile ülkemize kattıkları hizmetlerden bahsetti.

Dernek Başkanı Ağca ise, Ankara’da faaliyetlerine devam ettiğimiz derneğimiz hakkında bilgilendirmeler yaptı.


Dorak Turizm Gayrimenkul ve Yatırımları Holding A.Ş.’nin temelleri, 1971 yılında turizm alanında hizmet vermek için kurulan Dorak Tours ile atıldı. Türkiye’nin pek çok  bölgesinde önemli turizm projelerine imza atarak büyüyen şirket, 2002 yılında şirketler grubuna, 2011 yılında da holdinge dönüştü. Dorak Holding Ahmet Serdar Körükçü, Mustafa Pilav ve Ahmet Kaplan Tan ortaklığında kurulmuş bir iştiraktir.


Sosyal sorumluluk etkinlikleri kapsamında; ülkemizi 1971'den beri başarı ile temsil eden Dorak Holding sosyal sorumluluk konusunda duyarlılığı ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl holding bünyesindeki şirketlerin yurtiçi ve yurt dışında ülkemizin tanıtımı, gençlerimizin gelişimi için gösterdiği destek gün geçtikçe arttırıyor.


Bölgemize değer katan ve girişimleri ile yeni istihdamlar sağlayan sektörün öncüsü Körükçü 'ye misafirperverliğinden dolayıda teşekkür ederiz." dedi.