banner461

Nevşehir'de paylaşmayı bilen GÜZEL insanlarımız VAR!

Nevşehir Engelliler ve Yaşlılar Derneği'nin başlattığı gıda paketi bağış kampanyası kapsamında ismini vermek istemeyen bir hayırsever katkıları ile 3 ton (100 çuval) patates derneğe gelmiş olup ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. 

banner15
Nevşehir'de paylaşmayı bilen GÜZEL insanlarımız VAR!
25 Aralık 2020 Cuma 18:17

banner143
banner134

Nevşehir Engelliler ve Yaşlılar Derneği'nin FİB Haber.Com'da geçtiğimiz haftalarda başlatmış olduğu ve devam etmekte olan gıda paketi bağış kampanyası kapsamında ismini vermek istemeyen bir hayır severimizin katkıları ile 3 ton (100 çuval) patates derneğe gelmiş olup ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. 

Nevşehirli hayırseverden 3 ton patates ...

Nevşehir Engelliler ve Yaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Karadaş yaptığı açıklamada; "Bizler bu kutsal görevde veren el ile alan el arasında bir köprüyüz ve çok kıymetli bağış sever halkımızın almış oldukları dualara ortak olmanın ve dualarda buluşmanın gayreti içerisindeyiz.

Nevşehir'de yardımlar paylaştıkça çoğalıyor 

Başkan Karadaş şöyle devam etti; "Başlatmış olduğumuz bu kampanya ile ihtiyaç sahibi ailelere destek veren bir çok vicdan sahibi bağış sever dostlarımıza en içten duygularımızla teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz ve arz ve talebin her geçen gün artması dolayısıyla kampanyamız devam etmekte olup gönüllerde ve dualarda buluşmaya devam edelim inşaAllah." dedi.

Sıkıntılar Paylaştıkça Bitecek Yeter Ki İnan Buna...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.