banner461

Nevşehir Valisi Becel'den Hafta Sonu Denetimi

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasının ardından şehir merkezindeki esnaf ile sokak ve caddeler denetlemelerde bulundu.

banner15
Nevşehir Valisi Becel'den Hafta Sonu Denetimi
27 Aralık 2020 Pazar 19:40

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan ve belirlenen saatler arasında vatandaşlara hizmet vermeye devam eden esnafları ziyaret ederek hayırlı kazanclar diledi ve il merkezinde alınan covid-19 önlemlerinin denetimini gerçekleştirdi.

Yapılan denetimlerin ardından Nevşehir halkının ve esnafının kısıtlamalara uyduğunu belirten Vali Becel, “Bu tedbirler doğrultusunda gösterilen gayret ve çabalarımızın tamamı Nevşehirli vatandaşlarımızın sağlığı için. Kısıtlama kuralına uyan esnafımıza ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diyerek, kısıtlama süresince vatandaşlarımızdan hanelerinde kesinlikle komşuları ile ziyaretlerde bulunmamalarını rica etti.

Vali Becel'e denetim ve ziyaretlerde Nevşehir Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı eşlik ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.