banner461

Yeni yıla Kapadokya'da karantinada girecekler ama çok mutlular!

Nevşehir KYK yudunda karantina altında bulunan Dünyaca ünlü boksör Amir Khan'ın kız kardeşi Mariyah Khan ve 2 arkadaşı için sürpriz Noel kutlaması yapıldı.

banner15
Yeni yıla Kapadokya'da karantinada girecekler ama çok mutlular!
28 Aralık 2020 Pazartesi 14:10

banner143
banner134

İngiltere'den Kapadokya'ya yılbaşı tatili için gelen Dünyaca ünlü boksör Amir Khan'ın kız kardeşi Mariyah Khan ve beraberinde 2 arkadaşı için sürpriz Noel kutlaması yapıldı.

Nevşehir'de karantinadaki turistlere sürpriz Noel kutlaması ...

Testleri pozitif çıktığı için Nevşehir KYK yurdunda karantinaya alınan 3 ingiliz turist için yurt görevlilerince noel günü dolayısıyla pasta ve paket yemek sürprizi yaptılar. Karşılaştıkları sıcak ilgi ve Türk misafirperverliğine hayran kalan turistler bu memnuniyetlerini sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla dünya çapında 100 binlerce takipcilerine böyle duyurdular.

Yeni yıla karantinada girecekler ama çok mutlular!

Nevşehir KYK Yurdu personelelerine ve Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir'e ev sahipliği ve misafirperverliği için teşekkür eden yabancı konuklar, 2021 yılına her ne kadar karantinada girecek olsakta burada gördüklerimiz ve yaşadıklarımızı asla unutmayacağız. Bizizm için unutulmaz bir yeni yıl 2021 bekliyor" dediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.