Nevşehir'de Atatürk bulvarı üzerinde ki adresinde hizmete açılan Gözde Kuruyemiş 2. şubesi açılış töreni vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Gözde Kuruyemiş Fabrika satış mağazasının önce kurdelesini kestiler sonra dualar eşlinde hizmete açtılar.

Açılış törenine Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir MÜSİAD Şube Başkanı Ahmet Çakır, Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, Topaç Köyü Muhtarı Yüksel Toprakçı ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, "Gözde Kuruyemiş 2. şubesi Nevşehir'imize hayırlı olmasını işletme sahiplerinede bol hayırlı kazançlar diliyorum." dedi. Esnafın bir kentin can damarı olduğunu belirten Savran, kentte her yeni açılan işletmeden dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

Nevşehir merkez Karasoku Camii İmamı Seyfullah Eker Hoca tarafından okunan duaların ardından açılış kurdelesi kesildi. 

Çok eskilerde kalan ve hala damak tadı olarak aradığımız hani o sıcak kuruyemiş dükkanları vardı, paketleme işi çıkınca tarihe karışmış bu tür kuru yemiş mağazalarından Gözde Kuruyemiş Türkiye'de 25. Nevşehir'de 2. şubesi düzenlenen törenle hizmete girdi.

Açılış sonrası davetliler işletmeyi gezerek, işletme sahibi Ali İhsan Aydoğdu'ya hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

İşletme sahibi Aydoğdu'da, açılışa katılan misafirlere teşekkür etti. Açılış sonrası misafirlere çeşitli ikramlar yapıldı.

Nevşehirli vatandaşları yeni işyerini gezerek satış reyonunda gezdiler ve işyerinden taze kuru yemişler ve şekerler alarak tadına baktılar.

Açılış töreni sonrası İşletme sahibi Ali İhsan Aydoğdu yaptığı açıklamasında, "Gözde Kuruyemiş markamızın 2. Şubesini Nevşehirli hemşehrilerimizle buluşturmanın büyük bahtiyarlığını yaşıyoruz diyen Aydoğdu; "Hedefimiz güler yüz, tatlı dil ile müşterilerine hizmet etmektir. Bizim için müşteri memnuniyeti ön planda olmuş ve olmayada devam edecektir. Firmamaız Gözde Kuruyemiş Nevşehir'imize hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.  

Gözde Kuruyemiş Nevşehir çarşı şubesinde açılışa özel halk günleri indirimi bir gün beş gün değil haftanın 7 günü sizleri bekliyor.

GÖZDE KURUYEMİŞ

            'Kuruyemişte Gözdeyiz...'

2. Şube Adres: Karasoku Mah. Atatürk Bulvarı No: 36 / NEVŞEHİR

İrtibat: 0 536 441 41 31

GÖZDE KURUYEMİŞ'TE NELER VAR NELER...

Gözde Kuruyemiş İşletmemizde;

 • Fındık İçi (Giresun)
 • Badem İçi
 • Kabuklu Yer Fıstığı
 • Antep Fıstığı
 • Hurma
 • Siirt Fıstığı Duble
 • Fıstık İçi
 • Dakota Çekirdek Yerli
 • Karışık Kuruyemiş Delüx
 • Sarı Leblebi
 • Karışık Kuruyemiş Lüx
 • Karışık Özel

Kabuklu Ceviz ile tüm zengin kuruyemiş çeşitleri, yaş yemiş, draje, lokum çeşitleri, cevizli sucuk, şeker, çikolota ve tatlı çeşitleri, pişmaniye, pestil çeşitleri, baharat, bakliyat, aktar ürünleri ile tüm organik ürünleri bulabilirsiniz...

Biz kendi firmamızın bünyesinde bulunan makinalarımızda çiğ olarak gelen ürenleri kavurarak müşterilerimize taze olarak veriyoruz.

Ayrıca firmamızda Türk kahvesi çekimi yapılmaktadır. Sıcacık mis kokulu kahvelerin adresi Gözde Kuruyemiş'te buluşalım... 

"KURUYEMİŞ" bizim işimiz.

Gönül rahatlığı ile alışveriş yapacağınız işletme Nevşehir'de adından söz ettirecek.

En Taze Ürünler En Uygun Fiyatla Gözde Kuruyemiş'te...