MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Filiz Kılıç, İl Başkanı Ali Akkoç, MHP Nevşehir İl Başkanı Ali Akkoç, beraberinde partililerle birlikte Nevşehir Sanayi Sitesi'ndeki işletmeleri ziyaret etti.

MHP Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç; "MHP Nevşehir İl Başkanımız Ali Akkoç, MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayımız Adnan Doğu ve teşkilatımız ile birlikte Nevşehir Sanayi Sitesi esnafımızı ziyaret ederek hayırlı ve bereketli işler diledik. Gönülden karşılandık, içtenlikle buyur edildik.

Şehrimizde sanayimizin temel sorunlarından birisi iş yerlerinin yapılan işlere yetecek ölçüde geniş ve kullanışlı olmamasıdır. Esnafın derdinden biz anlarız.

Planlı alanlara konumlandırmayı düşündüğümüz, modern altyapı ile donatılmış, iş kollarına göre kümelenmesi sağlanmış, yerli, yenilikçi ve yeşil üretimin desteklendiği, teknolojik dönüşümün sağlandığı bir Nevşehir Sanayi Sitesine ihtiyaç vardır. Bunu biliyoruz, projelerimizi buna göre hazırladık.

Allah’ın izni ve hemşehrilerimin desteğiyle sanayi esnafımız rahat olsun 1 Nisan’da Nevşehir’de iş başına MHP geldiğinde Sanayi Sitesi sorunu ortadan kalkacak. Çarklar döndükçe Nevşehir büyümeye ve gelişmeye devam edecek" dedi.

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu, Nevşehir'de insanları ayırmadan, kayırmadan, tüy bitmemiş yetimin hakkını yemeden yedirmeden, israf etmeden, adil şekilde yönetme sözünü verdiğini ve bu sözün gereğini yapacağını anlattı.

Doğu, ; "Üretken Belediyecilik Vizyonuyla Nevşehirimizin iş insanlarını ziyaret etmeye görüş ve önerilerini almaya devam ediyoruz. Nevşehirimizin çalışkan ve değerli iş insanlarına göstermiş oldukları ilgi ve alakaya teşekkür ederiz." dedi.