Nevşehir'in sevilen berberi Yaşar Ölmez, 15 senedir esnaf olarak hizmet ettiği 15 Temmuz Mahallesi’nde muhtarlık için aday olduğunu açıkladı.

Sevilen berber, muhtar adayı oldu

Nevşehir'in 15 Temmuz Mahallesi’nde berberlik yapan Yaşar Ölmez, esnaf olarak hizmet ettiği mahallesine muhtar olarak da hizmet etmeyi hedefliyor. Hoş görülü, mütevazı ve beyefendi kişiliğiyle mahallesindeki vatandaşların sevgisini kazanarak takdirin toplayan Yaşar Ölmez, 15 Temmuz Mahallesi’nde muhtarlık için aday olduğunu duyurdu.

MAHALLE HALKINDAN DESTEK İSTEDİ

Yaşar Ölmez,  15 Temmuz Mahallemizin eksiklikleri başta olmak üzere mahallemizin tüm sorunlarıyla yakından ilgileneceğim. Bankamatik Muhtarı değil gönüllerin Muhtarı olmaya talibim.” dedi.

Nevşehir'in 15 Temmuz Mahallesi Muhtarlığı için adaylığını FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamayla duyuran Yaşar Ölmez, şu ifadeleri kullandı: “Değerli 15 Temmuz Mahallesi sakinleri ve birbirinden kıymetli ablalarım, abilerim ve kardeşlerim. Hepimizin de bildiği üzere önümüzdeki 2024 Yılı içerisinde Mahalli İdareler ve Muhtarlık seçimleri vardır. 15 Temmuz Mahallemizde birçok aileyi yakından tanıyan ve beni de yakından tanıdığınızı düşündüğüm bir kardeşinizim. 15 senedir 15 Temmuz Mahallemizde esnaf olarak siz değerli mahalle sakinlerimize onurla ve gururla hizmet etmekteyim. Vermiş olduğum hizmetlerimin ve çözüm odaklı yapmış olduğum tüm çalışmalarımın mahalle sakinlerine tek tek ulaşmasına adına 15 Temmuz Mahallemizde 31 Mart Yerel seçiminde muhtar adayı olmaya karar verdim. Bana bu süreçte vereceğiniz her türlü destek için şimdiden teşekkür eder büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim.” dedi.

15 TEMMUZ MAHALLE BERBERİNİZ: "BERBER YAŞAR ÖLMEZ"

15 Temmuz Mahallesi Muhtar Adayı

ADRES: 15 Temmuz Mahallesi, Vefa Küçük Caddesi 87A NEVŞEHİR
GSM: 0 542 298 82 99

MAHALLEMİZİN MUHTARI İÇİMİZDEN BİRİSİ

                                      Berber Yaşar