banner461

NEVÜ'lü öğretim üyesi Dr. Ömer Bilhan en iyi yayın ödülü aldı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Öğretim Üyesi Dr. Ömer Bilhan’ın Yayını “2020 En İyi Yayın Ödülü”ne Layık Görüldü.

banner15
NEVÜ'lü öğretim üyesi Dr. Ömer Bilhan en iyi yayın ödülü aldı
24 Kasım 2020 Salı 11:51

banner143
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Mühendislik – Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Ömer Bilhan’ın “Experimental and CFD Analysis of Circular Labyrinth Weirs (Dairesel Labirent Savakların Deneysel ve CFD Analizi)” başlıklı yayını “2020 En İyi Yayın Ödülü” (2020 Best Paper Award)’ne layık görüldü.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Ömer Bilhan’ın başlıca yazar olarak yer aldığı ve The Science Citation Index (SCI) kapsamında değerlendirilen, “Experimental and CFD Analysis of Circular Labyrinth Weirs (Dairesel Labirent Savakların Deneysel ve CFD Analizi)” yayını,  Amerika Birleşik Devletleri’nde 1852 yılında  kurulan ve 123,000'den fazla inşaat mühendisini temsil eden, dünyanın en geniş inşaat mühendisliği araştırma ve uygulama makalelerinin tam metinlerinin sunulduğu  The American Society of Civil Engineers (ASCE) (Amerikan İnşaat Mühendisleri Derneği) Online Research Library tarafından, “2020 En İyi Yayın Ödülü (2020 Best Paper Award)”ne layık görüldü.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.