Büyük Birlik Partisi (BBP) Nevşehir İl Genel Meclis Üyesi 1. sıra adayı Mustafa Batmaz, 31 Mart Yerel Seçimleri'nin ardından teşekkür mesajı yayınladı.

31 Marat 2024 Mahalli İdareler seçiminde Nevşehir İl Genel Meclis Üyesi 1. sıra adayı olarak seçim çalışmalarına başladığımız uzun bir süre içerisinde bizlerden desteklerini esirgemeyen başta yürekli kardeşlerime çok kıymetli Nevşehir halkına ve Nevşehir'e baglı köylerdeki bütün hemşerilerime desteklerini bizden bir gün olsun eksik etmediklerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Batmaz yaptığı açıklamasında; "Adaylığım sürecinden bugüne kadar onurlu bir mücadele ve ilkeli bir duruş sergilemenin haklı gururunu yaşarken, hem şahsımın hem de kitlelerin şimdilik nasibi yokmuş, meğer vakti merhumenin zamanına daha varmış diyorum.

Biz hakkımızda hayırlısını istedik rabbimde böyle takdir etti. Vardır bunda da bir hayır diyoruz.
Bir seçimin saha çalışması adına ne yapılması gerekiyorsa yaptığımıza inanıyorum.
Yalan vaatler de bulunmadık, umut tüccarlığı da yapmadık. Çünkü biz kem alet ile kemâlât olmayacağına inanıyoruz. Bizler Merhum şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun 'emaneti' Büyük Birlik Partisinde aynı aşkla, aynı imanla, aynı dürüstlükle, doğrulukla, yolumuza devam ediyoruz. Sonuç olarak,
HER ŞEYE RAĞMEN HALKIN İRADESİNE SAYGI DUYUYORUM.
Ama biz ümidimizi kaybetmiyoruz.
Biliyoruz ki;
Her karanlık gecenin bir sabahı vardır.
Her kışın bir baharı vardır.
Karanlıkları aydınlığa çeviren, hüzünleri ferahlığa tahvil eden, bir yüce el, bir yüce kudret vardır.
Yusuf'u kuyudan alıp, Mısır'a Sultan eden bir güç vardır.
Hayır zannettiklerimizde şer
Şer zannettiklerimizde hayır olacağına inanıyoruz.
Mevla görem ne eyler ne eylese güzel eyler.
Bu vesile ile bize teveccüh eden dualarıyla manevi destek olan, seçim çalışmalarında sahada bizimle gece gündüz,soğuk sıcak demeden çalışan tüm partili arkadaşlarıma, dava kardeşlerime, gönül dostlarıma bizi takip eden basın mensuplarına, oy veren veya VEREMEYEN tüm seçmenlere teşekkür ediyorum . Aydınlık yarınlarda yaşanabilir bir ülke ve yaşanabilir bir dünya hayalinden vazgeçmeden Gazze’ye Filistin’e Kudüs’e Doğu Türkistan’a ve yer yüzündeki tüm mazlumlara selam olsun diyorum.
Bu Kadim şehre hizmet etmeye bende varım diyen tüm belediye başkan adaylarına, belediye meclis ve il genel meclis üye adaylarına, muhtar ve ihtiyar heyeti adaylarına teşekkür ediyorum.

Belediye başkanlığı seçimlerini kazanan, belediye ve il genel meclis üyelerini, muhtarlarımızı ve ihtiyar heyetlerini tebrik ediyor Rabbimden kendilerine muvaffakiyetler diliyorum." dedi.