Nevşehir Valiliği 08.06.2021 tarihli protokol oluru, Hayırsever Fevzi Avlanmaz’ın katkıları ile Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yapımı devam eden Sevda Avlanmaz Aile Sağlığı Merkezi’nin inşaatında sona gelindi. 

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından kısa sürede hizmet vermesi planlanan yeni binanın son durumu hakkında görüş alış verişinde bulunmak amacı ile Sağlık Müdürlüğü makam odasında gerçekleşen ziyarete; Ahmet Avlanmaz , Seyit Avlanmaz, Sağlık Müdürü Op. Dr. Hasan Tartar, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Mehmet Kayacan ve İnşaat  Proje Birim Sorumlusu Hakan Şimşek katıldı.   

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hasan Tartar; “Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne kazandırılan Aile Sağlığı Merkezi’nin yapımında sona gelindi. Sağlık Merkezi’nin yakın zamanda hizmet vermeye başlayacağını belirten Tartar; bu yeni projenin de sağlık alanında hizmetine girmesi ile birlikte mahallenin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını, aktardı, Aile Sağlığı Merkezimizin yapımındaki başta katkılarından dolayı Hayırsever Fevzi Avlanmaz ve Ailesi olmak üzere tüm emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.