Ara tatil döneminde olduğumuz şu günlerde Nevşehir’de ailecek güzel vakit geçirilecek, eğlenilecek bir mekan daha; Ters Ev Kapadokya.

İlklerin kasabası, Kapadokya’nın Merkezi ünvanına sahip Ortahisar’da faaliyet gösteren Kapadokya’nın ilk ve tek Ters Ev’i ara tatil döneminde de yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğruyor. 

Bu evde her şey ters! Evet yanlış duymadınız. İçine girdiğinizde şaşıracağınız şekilde tüm eşyaların ters bir şekilde yerleştirildiği bu evde  çocuklarla eğlenmek, farklı simetri algısıyla onların 3 boyutlu bakış açılarını geliştirmek ve eğlencenin altını üstüne getirmek mümkün.

Çocuklar için özel tasarlanmış fotoğraf çekim alanı ve kafeteryasının yanında Ters Ev Kapadokya artık kayadan oyma Cappannone Kahve ve Kahvaltı salonuyla da hizmet sunuyor.

Ters Ev’in hemen yanında bulunan tarihi kayadan oyma kahvaltı salonunda yöresel kahvaltınızı yapabilir, siz kahvenizi içerken çocuklarınız Ters Ev’de ziyaretçi danışmanları eşliğinde eğlenebilirler. Ayrıca kahvaltı yapan misafirlerimize Ters Ev girişi %25 indirimli

Kadın girişimcimiz ve ailesi tarafından işletilen “Ters Ev Kapadokya” ve “Cappannone Kahve ve Kahvaltı Salonu” Ortahisar Kasabası girişinde Azimli TP Petrol yanında bulunuyor. 

Bilgi ve rezervasyon için: 0 (532) 693 34 88