Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı başkanlığında, Müdürlük yöneticileri eşliğinde ilçe milli eğitim müdürlerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda İlimiz Nevşehir ve ilçelerimizdeki eğitim öğretim faaliyetleri, İlimiz eğitiminin niteliği ve başarısının artırılması adına ihtiyaçların belirlenmesi, yürütülen ve yürütülmesi amaçlanan proje çalışmaları, akademik başarının arttırılmasına yönelik yapılan çalışmalar, bilimsel, sportif, sosyal ve kültürel etkinlikler, özel eğitim faaliyetleri, okullarda güvenli ortamın oluşturulmasına dair konularda değerlendirme toplantısı yapıldı.

İl Müdürü Yazıcı, Müdürlük yöneticilerinden ve ilçe milli eğitim müdürlerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve istişarelerde bulundular. İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, Nevşehir eğitiminin 100.yılını güzide eğitim camiası ile birlikte inşa etme yolunda azami derecede gayret sarf ettiklerini belirterek emek ve gayretlerinden dolayı toplantıya katılan yöneticilerine, eğitim camiasına teşekkür etti.