Recep Bildirici, 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimlerde MHP'den Tatlarin Belediye Başkan aday adayı oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nde 31 Mart Yerel Seçimlerinde belediye başkanlığı adaylık başvurusunu  gerçekleştiren MHP Tatlarin Belediye Başkan aday adayı Recep Bildirici, MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu'yu ziyaret ederek başvuru formunu teslim etti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Tatlarin Belediye Başkan aday adayı Recep Bildirici; “Bu kutsal yolda neferi olmaktan gurur duyduğum MHP'den 31 Mart 2024 yapılacak yerel seçimlerde resmi aday adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım. Bu kapsamda İl Başkanımız Sayın Adnan Doğu beyefendiyi  ziyaret ederek başvuru sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda Rabbim yâr ve yardımcımız olsun. Tek arzumuz Tatlarin'imize hizmet edebilmek. Allah utandırmasın” dedi.

Bildirici, Tatlarin'in öz evladı olarak kasabanın yönetimine talip olduğunu belirtti. Bilgi birikim ve tecrübeleriyle Tatlarin'e daha iyi bir geleceğe taşıma arzusunu ifade etti.

SEVDALISI OLDUĞUMUZ TATLARİN'İMİZ İÇİN İDDİALIYIZ!

”Konu Tatlarin olunca kelimeler boğazımda düğümleniyor. Her şey yolunda gidiyor inşallah. Tatlarin'de 3 Hilalli sancağı dikmeye hazırız. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin” ifadelerinde bulunan Tatlarin'in tanınan ve sevilen isimlerinden Belediye Başkan aday adayı Recep Bildirici; ”Siyasi birikimimiz ve projelerimizle Tatlarin'e hizmetkâr olmak için yola çıktık. Rabbim bizleri utandırmasın. Tatlarin'in sorunlarını içinde yaşayan bir ferdi olarak çok iyi biliyoruz. Çözüm odaklı, istişare kültürü ile hepsini birer birer çözüme kavuşturacağız. Bu konuda her zaman gücünü arkamızda gördüğümüz sayın il başkanım Adnan Doğu beyefendi ve bölgemizin umudu Nevşehir'in gururu kıymetli milletvekilimiz sayın Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın da gücünü arkamıza alarak Tatlarin kasabamızı layık olduğu hedeflere ulaştırmak için çalışacağız. Rabbim il başkanımıza ve sayın vekilimize güç kuvvet versin. Hedefim Tatlarin’e MHP belediyeciliğini kazanmak ve üç hilal sancağımızı dalgalandırmaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek 31 Mart akşamı halaylar ile kutlama yapmak istiyoruz. Güçlüyüz, güç bizden yana bir mütefekkirin deyimiyle “Kamil odur ki odur ki koya dünyaya bir ese, eseri olmayanın yerinde yeller eser”. Biz Tatlarin'e eser koymaya geliyoruz. Tatlarin'imize eserler ile inşa etmeye geliyoruz. Bu vesile ile Tatlarin Belediye Başkanlığı aday adaylığımız hayırlara vesile olsun. Tatlarin muradına erecek” dedi.

MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu'da, Recep Bildirici’nin aday adaylığı başvurusu ile ilgili; ‘’MHP Tatlarin belediye başkanı aday adaylığı için genel merkezimize başvurusunu yapan Kardeşim Recep Bildirici'ye çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum’’ dedi.