banner461

Görevimin Başındayım…!

Nevşehir AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Yaklaşık beş aydır Atama yapılması bekleniyor. Bu konuda Nevşehir Kamuoyunda çıkan bir takım spekülasyonlara AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş yaptığı açıklamasıyla son noktayı koydu ve Atama yapılana kadar Görevimin Başındayım dedi...

banner15
 Görevimin Başındayım…!
02 Ağustos 2013 Cuma 18:44

banner517
banner134
Güneş:  "Görevimin Başındayım…!"

Bazı çevrelerce AK Parti Nevşehir Gençlik kolları başkanlığı 5 aydır boş kaldı gibi bir takım söylemlerine en yetkili ağızdan cevap geldi.

FİB Haber Merkezimize açıklamada bulunan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş, Partimizce atama yapılana kadar Ben Yönetimimizle birlikte görevimizin başındayız dedi.

Güneş, AK parti gençlik kolları başkanlığı görevimin başındayım ve genel merkezimizin atama yaptığında bizde görev teslimi yaparız bundan sonraki arkadaşımızada gerekli her türlü destek yaparız dedi.

AK Parti Nevşehir Gençlik kolları başkanı Yasin Güneş, Dört yılı aşkın süredir layıkıyla yürüttüğümüz Gençlik Kolları Başkanlığı görevini AK Parti Genel Merkezimizce uygun görülerek yeni atanacak olan arkadaşımıza bu görevi devredeceğiz dedi.

Güneş Bu vesile ile tüm Nevşehir Halkımızın Kadir Gecelerini kutluyor Mevlamdan bizleri Hayırlı Bayramlara çıkarmasını diliyoruz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.