banner461

Harper's Bazaar'ın Ocak 2021 kapağını Kapadokya süsledi

Ünlü sunucu ve model Burcu Esmersoy, Ünlü moda dergisi Harper's Bazaar'ın Aralık, Ocak 2021 çekimleri için Kapadokya'ya geldi.

banner15
Harper's Bazaar'ın Ocak 2021 kapağını Kapadokya süsledi
14 Aralık 2020 Pazartesi 11:33

banner143
banner134

Ünlü moda dergisi Harper's Bazaar'ın Aralık, Ocak 2021 çekimleri için Kapadokya'ya gelen sunucu Burcu Esmersoy, kendisiyle alakalı samimi açıklamalarda bulundu. 

Harper’s Bazaar Türkiye dergisine özel Kapadokya'da çekimleri yapılan Burcu Esmersoy'un samimi açıklamaları dikkat çekti.

Kendisiyle barışık olan ve her yaşın tadını çıkarmayı sevdiğini söyleyen Esmersoy, dergiye şu açıklamalarda bulundu: ''Spor çıkışı ‘makyajsız yakalandı’ haberlerine maruz kalıyorum. Ama bu üzerimde baskı yaratmıyor. Çok rahatım, çok güzel yaş aldığımı düşünüyorum. Her çizgimin tadına varıyorum. Ağlarken, hastayken veya mutsuzken paylaşım yapmam. Kesinlikle ‘mış’ gibi davranamam. Bugüne kadar yaşadığım ilişkiler bana kendimi sevmeyi, değer vermeyi öğretti.''

Royal sıcak hava balonu ile dergi için fotoğraf çekinen Burcu Esmersoy, Kapadokya'ya hayran kaldı.

Nevşehirli Genç İş Adamı ve Royal Balloon Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dinler sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "İşletmemiz Royal Balloon - Cappadocia, Harper’s Bazaar - Türkiye ve Argos in Cappadocia işbirliğinde Aralık - Ocak sayısı için keyifli bir çalışma yaptık. Ünlü sunucu ve model Burcu Esmersoy Hanım ile çekim sonrası hatıra fotoğrafımız." notu düştü

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Mehmet Dinler dahil, ayakta duran insanlar

Kaynak:yasemin.com


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.