banner461

Yakup Dinler'den Kadıncık Ana Kadın Kooperatifine Ziyaret

Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KAPTİD) Başkanı, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve Litvanya Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu Yakup Dinler, Hacıbektaş ilçesinde Kadıncık Ana Kadın Kooperatifini Ziyaret Etti.

banner15
Yakup Dinler'den Kadıncık Ana Kadın Kooperatifine Ziyaret
18 Aralık 2020 Cuma 17:16

banner143
banner134

Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KAPTİD) Başkanı, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve Litvanya Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu Yakup Dinler, Hacıbektaş ilçesinde Kadıncık Ana Kadın Kooperatifini ziyaret etti.

Dinler yaptığı açıklamada; ”Kapadokya’nın tarihi ilçesi Hacıbektaş’ta, ilçenin Kaymakamı sayın Kübra Kurtoğlu girişimleriyle faaliyete geçen Kadıncık Ana Kadın Kooperatifi’ni Oğuz Kahraman Başkanım ile ziyaret edip, yetiştirip – pişirdikleri lezzetleri yerinde tattık. Başta İnci Hanım olmak üzere tüm kadınlarımızın emeklerine ve ellerine sağlık. https://instagram.com/kadincikanakadinkooperatifi sayfasını ziyaret edip, kargo ile ürünlerini tatmanızı şiddetle öneririm.  Benim favorim sebzeli (ıspanak ve kapya biberli) erişteleri ama tüm ürünleri gönül rahatlığı ile sipariş edebilirsiniz. Bir kez daha "Emeklerine ve ellerine sağlık” ifadelerini kullandı.

  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.