banner461

Boğazköy Muhtarı Taşdemir; 'Ahmet amcamızı rahmetle yâd ediyorum'

Nevşehir Merkeze bağlı Boğazköy Muhtarı İbrahim Taşdemir, Köyümüz Muhtarlığına Kepçe bağışında bulunan merhum hayırseverimiz Ahmet Karaşahin amcamızı hiçbir zaman unutmayacağız" dedi.

banner15
Boğazköy Muhtarı Taşdemir; 'Ahmet amcamızı rahmetle yâd ediyorum'
19 Aralık 2020 Cumartesi 18:25

banner143
banner134

Nevşehir Merkeze bağlı Boğazköy muhtarı İbrahim Taşdemir'in köy genelinde yürüttüğü altyapı ve üst yapı çalışmalarını takdirle karşıladığını ve yapılan bu gayretli çalışmalara katkı da bulunmak istediğini belirten hayırsever Ahmet Karaşahin Boğazköy Muhtarlığına kepçe iş makinesi bağışında bulundu. 

Bağış yapan ve sonrasında hakkın rahmetine kavuşan merhum hayırsever Ahmet Karaşahin'i rahmet ve minnetle andığını dile getiren Boğazköy Muhtarı İbrahim Taşdemir, "Özellikle mezar kazma ve su tamirleri için köyümüze kepce lazımdı. Bizde Boğazköy muhtarlığı olarak bu zaruri ihtiyaç karşısında bir kaç iş insanlarımızı ziyaret ederek bu konuda köyümüz için kepçe taleplerimizi ilettik ama maalesef bir sonuç alamamıştık. Sonrasında 70 yaşlarındaki köyümüz sakinlerinden Ahmet Karaşahin amcamız bizim bu gayretimizi ve çalışma azmimizi görünce, kepçeyi almak istedigini söyledi ve bu hayra vesile oldu. Ahmet amcamız köyümüz muhtarlığına kepçeyi almasının ardından vefat etti. Mekanı cennet olsun. Kepçemiz 1998 model biraz eski ama çok şükür işimizi görüyor." Köyümüze kepçe ile yaptığımız tüm hizmetlerimizde kendisini dualarla yad ediyoruz. Bir kez daha Allah kendisinden razı olsun" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.