banner461

Nevşehir'de Sokak Hayvanları Fotoğraf Yarışması Başvuruları Başladı

Nevşehir'de Sevimli Patilerin En Güzel Fotoğrafını Çeken Öğrenciler Ödüllendirilecek...

banner15
Nevşehir'de Sokak Hayvanları Fotoğraf Yarışması Başvuruları Başladı
19 Mart 2021 Cuma 16:53

banner517
banner134

Nevşehir Belediyesi, hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından olan hayvanlara karşı çocuklarda sevgi ve koruma bilinci oluşturmak amacıyla ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor. Yarışma ile sokak hayvanlarının en güzel fotoğrafı çeken öğrenciler ödüllendirilerek yarışmaya katılan fotoğraflardan sergi açılacak.

Nevşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünce, 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü dolayısıyla Nevşehir’de yaşayan sokak hayvanlarını en güzel fotoğraflayan çocukları ödüllendirmek amacıyla bir fotoğraf yarışması düzenlendi.

İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinin katılabilecekleri ve başvuruların internet üzerinden kabul edileceği yarışmaya başvurular 31 Mart 2021 tarihine kadar yapılabilecek.

Öğrencilerin bu tarihe kadar evlerinde veya sokakta besledikleri kedi, köpek gibi hayvanların fotoğraflarını çekerek ad-soyad ve iletişim bilgileri ile birlikte fotograf@nevsehir.bel.tr adresine göndermeleri gerekiyor.

Başvuruların tamamlanmasının ardından oluşturulan jüri tarafından değerlendirilecek olan fotoğraflar arasında dereceye giren öğrencilere madalya ve sürpriz hediyeler verilecek.

Ayrıca 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü’nde Nevşehir Hayvan Kasabası’nda yarışmaya katılan fotoğraflardan oluşan sergi de açılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.