banner421
banner461
banner195

Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı…

Anadolu’nun En Prestijli Ödül Töreni Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesinde geri sayım başladı. Bu yıl 7.si gerçekleştirilecek olan Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi’nde yine Bürokrasi,Spor,Sanat,Siyaset,İş Dünyası ve Medyanın seçkin konukları ve değerli isimleri yer alacak.


banner143
Yılın En İyileri Anadolu Kent Ödülleri
İlgili Galeriye Git
banner134

 Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi Kapadokya'nın Başkenti Nevşehir’de düzenleniyor…”

 

Davetli olarak katılacak olan Çok sayıda Ulusal Basınında takip ederek bir çok ulusal TV kanallarının Ana Haber Bültenlerine taşınacak olan Muhteşem Geceyle Nevşehir ve Kapadokya’nın tanıtılması,iyilerin ödüllendirilmesi ve Başarıya özendirme ve örnek olma çabasını amaçladıklarını ifade eden FİB Haber Genel Koordinatörü Fikret Çapacı, Patentini aldıkları bu  muhteşem organizasyon için çalışmaların şimdiden başladığını ifade etti.

 

Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi’nde, yine büyük süprizlerin beklediklerini ifade eden Çapacı,Türkiyenin turizm Kültür Başkenti Kapadokya gibi Bu tarifi imkansız cennet coğrafyada yaşayan insanlar olarak bu toprakların zengin kültür tarih ve doğamızın kıymetini çok iyi bilmemiz gerekiyor.

Memleketine aşık, toprağına o güzel insanına gönül bağıyla bağlı Nevşehir Sevdalılarının yer alacağı bir çok kültür ve Medeniyetlerin ayak izlerini taşıyarak Tarihi bir çok konuda ev sahipliği yaptığı bu Kutsal topraklarda, Türkiye genelinde çok Seçkin davetlilerin huzurunda Son bir yıl içinde “İz Bırakanların” Ödüllendirileceği  “İnsana ve İnsalığa Hizmet Edenlerin Bu Büyük Buluşması” için tüm ayrıntılar tüm detaylarıyla birlikte düşünülüyor.

 

FİB Ajans ve Organizasyonun Geleneksel olarak bu yıl 7.sini düzenleyeceği Bu Muhteşem Gece de gerek Çok Değerli Sürpriz katılımcıları gerekse yapılacak olan Sürpriz Bir açıklama Türkiye gündemine bomba gibi düşecek….

 

Nevşehir de düzenlenecek olan Anadolunun en prestijli Ödül Töreni “Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi” hakkında ilerleyen günlerde daha kapsamlı açıklama yapılarak kamuoyu bilgilendirilecektir.

Kamuoyunu duyurulur…

 

FİB Haber & FİB Ajans Organizasyon

Fikret Çapacı - 0 505 879 93 50

İbrahim Uysal- 0 532 627 28 74

www.fibhaber.com

E-Posta:fibajans50@hotmail.com

Tel: 0 384 212 9 444


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.