banner421
banner461
banner195

Yılanların Öcü Efsanesi Show TV'de başlıyor!

Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan Koliba Film imzalı dizi, bu akşam ilk bölümüyle Show TV’de izleyicileriyle buluşacak. Çekimleri Temmuz ayının ilk haftasında Kapadokya'da başlayan dizi Show TV'nin yeni yayın dönemindeki en iddialı yapımlarından biri olacak.


banner143
banner134

 Efsane bu akşam Show TV'de başlıyor!

Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan Koliba Film imzalı dizi, bu akşam ilk bölümüyle Show TV’de izleyicileriyle buluşacak. 

 

Senaryosunu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor.Müzikleri Kalan Müzik-Hasan Saltık yapıyor. 

 

Yılanların Öcü’nde başrolleri, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet Varlı ve Rüçhan Çalışkur paylaşıyor. Dizide, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil,  Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman ve Erden Alkan da rol alıyor.

 

‘Yılanların Öcü’nün bu akşam yayınlanacak 1. Bölümünün özeti ise şöyle;

 

Bayram, teskeresini almaya birkaç gün kala, askerlik yaptığı kasabada çıkan yangında mahsur kalan güzeller güzeli Fatma ve kardeşi Ömer’i alevlerin arasından kahramanca kurtarır. Yangında her şeyini kaybederek kimsesiz kalan Fatma’ya aşık olur. Teskeresini aldığı gün, Fatma’ya hislerini anlatmak ve onunla köyüne gitmeyi teklif etmek üzere hastaneye gider, ancak Fatma ve Ömer’in uzaklardaki bir akrabalarının  yanına gitmiş olduklarını öğrenip, hayal kırıklığı içinde köyüne dönmek için yola çıkar. 

 

Bayram, köyüne döndüğünde, onun askerden gelişini dört gözle bekleyen Irazca’nın, kendini, ahretliği Mahmure’nin güzeller güzeli kızı Zahide ile evlendirmek istediğini öğrenir. Bayram, yaşadığı köyün, tarlaların ve toprakların sahibi olan Necip Hünkaroğlu’na askerden geldiğini bildirip, saygısını göstermek için konağa gittiği anda gözlerine inanamayacağı çok büyük bir sürprizle karşılaşır.

 

 Tanıtımları izlenme rekorları kıran, yeni sezonun merakla beklenen dev projesi ‘Yılanların Öcü’, bu akşam saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

 Tanıtımları izlenme rekorları kıran, yeni sezonun merakla beklenen dev projesi ‘Yılanların Öcü’, bu akşam saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!
 

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.