banner461
banner195

Açıkgöz: “Milletin kararı istikrarın Devamı”

AK Parti Nevşehir Milletvekili 27. Dönem adayı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Islah Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek, fabrika çalışanlarıyla bir araya geldi.

Açıkgöz:  “Milletin kararı istikrarın Devamı”
09 Haziran 2018 Cumartesi 15:33

banner143
banner134

24 Haziran erken genel seçimlerinde tekrar AK Parti’den aday gösterilen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Islah Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek buradaki fabrika çalışanlarını ve yöneticileriyle bir araya geldi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, gelişen teknolojiyle birlikte fevkalade tesislerde hem üreticiye, hem ülkeye hem de istihdama sistematik katkılar sağlayan Nevşehir OSB’deki sanayicileri ziyaret ettiklerini söyledi.

Açıkgöz; 24 Haziran 'da “Milletin kararı istikrarın Devamı” dedi.

Türkiye’de 24 Haziran’da erken genel seçimlerin yapılacağını hatırlatan Açıkgöz, “Bu seçimlerde ülkemizde yine istikrar istiyorsak, bu teşviklerin daha da artmasını bekliyorsak güçlü bir meclisi ve güçlü bir cumhurbaşkanını Ankara’ya göndermemiz gerekiyor. Bu yüzden sizlerden yine destek bekliyoruz” diye konuştu.

Fabrika çalışanlarının ve yöneticilerinin sorun ve taleplerini de dinleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili 27. Dönem adayı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Organize Sanayi Bölgemizde ziyaretlerimize devam ediyoruz. “NEVSAÇ, Cumhurbaşkanımız Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın ve AK PARTİ’mizin yanında, üreten ve büyüyen Türkiye için Durmak Yok Yola Devam VakitTürkiyeVakti “

Nevşehir Organize Sanayi Bölgemizdeki fabrikalarımızı ziyaret ederek, emektar hemşerilerimize kolaylıklar diliyoruz. ‬
‪“Biz, güçlü Türkiye için hizmet üstüne hizmet koymanın sözünü veriyoruz; muhalefet ise yatırımları durdurmanın vaadiyle karşınıza çıkıyor.”‬

‪ #VakitTürkiyeVakti


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.