banner461
banner195

Kozaklı İlçe Emniyet Amirliğinden Başarılı Çalışmalar.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Kazaklı İlçe Emniyet Amirliği Ekipleri  İlçenin güvenliği, vatandaşların mal ve can emniyeti için gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.

Kozaklı İlçe Emniyet Amirliğinden Başarılı Çalışmalar.
01 Haziran 2018 Cuma 14:54

banner143
banner134

 -Durumundan şüphelenerek  yapılan GBT sorgulamasında arama kararı ile arandığı tespit edilen F.K. isimli şahıs ekiplerimizi fark ettiğinde kovalamaca sonucu yakalanan ve “ Cebir Tehdit veya Hile Kullanarak Kişiye Hürriyetinden Yoksun Kılma” ve “Cezaevi Firarisi” suçlarından olarak aranan şahıs yakalanarak “Görevi Yaptırmamak İçin Direnme, Kasten Yaralama” suçlarından da işlem yapılarak Adli Makamlara sevk edilmiş,
 
-Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak* suçundan “Yakalama Kararı” ile aranan M.D.;  yakalanmış işlemlerinin ardından sevk edilmiş olduğu Mahkeme tarafından ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılmıştır.
-21.05.2018 tarihinde Kozaklı aydınlatma direklerine ait bakır elektrik kablolarının çalınması olayı ile ilgili KGYS-MOBESE kayıtlarının titiz ve detaylı incelenmesi sonucu hırsızlık olayını gerçekleştirilen şahıslar O.A.S., M.T., T.S. ve C.K. isimli şahıslar Cumhuriyet Savcısının bilgisi dahlinde yakalanmış, Adli işlemlerinin ardından sevk edilmiş oldukları Mahkemece Adli Kontrol Şartı İle Serbest bırakılmışlardır.
 
Kozaklı İlçe Emniyet Amirliğinin Tüm Personelini Başarılı Çalışmalarından Dolayı Emniyet Müdürü Mehmet ARTUNAY Tebrik ederek başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.