banner461
banner195

Nevşehir'de 2 Ayrı Olayda 4 Kişiye Yasal İşlem Yapıldı

Nevşehir'de Meydana Gelen 2 Farklı Olayda Dört Şahsa Yasal İşlem Yapıldı.

Nevşehir'de 2 Ayrı Olayda 4 Kişiye Yasal İşlem Yapıldı
10 Temmuz 2018 Salı 16:55

banner143
banner134

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri İlimizde uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapmış olduğu çalışmalarda; 
- Nevşehir merkez Karasoku Mahallesi Kırpıkçı Sokak bir ikamette Kişi Hürriyetinden Yoksun Kılma, Tehdit, Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması olayı ile ilgili devam eden soruşturma kapsamında yapmış olduğu aramada ; 1 adet av tüfeği, 50 adet tüfek fişeği, uyuşturucu madde kullanımına yarayan bardak şekline getirilmiş aparat ve alüminyum folyoya sarılı 0,41 gram toz esrar maddesi, 4 adet metal bilye ve sahte nüfus cüzdanı ele geçirilmiş Cumhuriyet Savcısının bilgisi dahilinde gözaltına alınan şüpheli A.C. ve C.M. isimli şahıslar hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek Veya Bulundurmak” suçundan yasal işlem yapılmıştır.
 
-Nevşehir merkez Kapucubaşı Mahallesi 1. Işıksaçan Sokak üzerinde durumundan şüphelenilen  50 ** *** plakalı araç ve içerisinde bulunan A.A. ve M.M. isimli şahıslarda yapılan aramada aracın arka sağ koltuğunda hint keneviri ve ruhsatsız pompalı av tüfeği ele geçirilmiş, Cumhuriyet Savcısının bilgisi dahilinde gözaltına alınan şüpheliler hakkında “2313 Sayılı Uyuşturucu Madde Murakabesi Hakkında Kanuna Muhalefet etmek ve 6136 Sayılı Ateşli Silahlar Ve Bıçaklar İle Diğer Aletler Hakkında Kanun Muhalefet Etmek” suçundan yasal işlem yapılmıştır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.