banner461

Ürgüp girişinde sıcak asfalt serim çalışması başladı

Nevşehir Karayolları 67. Şube Şefliği ekipleri Ürgüp girişi ile üç güzeler mevkiinde sıcak asfalt serim çalışmalarına başladı.

banner503
Ürgüp girişinde sıcak asfalt serim çalışması başladı
23 Kasım 2019 Cumartesi 09:15

banner143
banner134

Nevşehir Karayolları 67. Şube Şefliği ekipleri tarafından Ürgüp girişi ile üç güzeler mevkiinde başlatılan çalışma kapsamında ilk olarak Asfaltın üstündeki kabaran kısım alındı. Yapılan çalışmanın tamamlanmasının ardından da bahse konu olan yol üzerinde sıcak asfalt serim çalışmaları başladı.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk'ün, geçtiğimiz günlerde Kayseri Karayolları 6. Bölge Müdürü Ahmet Turhan Gülhaş’ı ziyaretinde ki talepleri doğrultusunda Kış gelmeden yapılmasını arzu ettiği ve çalışmanın 1 kaç güne kadar tamamlanması planlanıyor.

Lütfen Dikkat! Ürgüp Girişinde Asfalt Çalışması Var...

Öte yandan Ürgüp girişi ile üç güzeler mevkii üzerinde başlatılan asfalt serim çalışmaları nedeniyle sürücüler uyarıldı.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Ürgüp girişi ile üç güzeler mevkii üzerinde başlatılan asfalt serim işi çalışması nedeniyle trafik tek şeritten veriliyor. Nevşehir'in Ürgüp ilçesine gidecek sürücüler için uyarılarda bulundu. 

Trafik yoğunluğu yaşanıyor...

Yetkililer, bugün başlayan çalışma nedeniyle yaşanan trafik yoğunluğunda sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri konusunda uyarıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.