banner461
banner195

Yılmaz, Nevşehirli üreticileri tarım arazilerin ziyaret etti

Nevşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan YILMAZ, beraberinde teknik ekibiyle yapmış olduğu  gezileri sırasında tarım arazilerinde çalışan üreticileri ziyaret ederek onlarla sohbet etti. "Geleceğin güçlü Türkiye'si  için hepimiz çok çalışmalı, daha kaliteli ve daha fazla üretim  yapmalıyız.

Yılmaz, Nevşehirli üreticileri tarım arazilerin ziyaret etti
10 Haziran 2017 Cumartesi 16:22

banner143
banner134
Nevşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan YILMAZ, beraberinde teknik ekibiyle yapmış olduğu  gezileri sırasında tarım arazilerinde çalışan üreticileri ziyaret ederek onlarla sohbet etti. "Geleceğin güçlü Türkiye'si  için hepimiz çok çalışmalı, daha kaliteli ve daha fazla üretim  yapmalıyız. Ancak üretim yapan ülkelerin ayakta kalabileceğini belirten YILMAZ,  bu konuda gerek Bakanlığımız ve gerekse İl Müdürlüğümüz olarak her an çiftçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz " dedi.
                
İlimizde sebze üretimi  ile bilinen Gülşehir ilçesi Şahinler ve Yeşilli köylerinde çiftçileri ziyaret eden Okan YILMAZ, köy muhtarları ve üreticilerle Sarımsak hasatına katıldı. 2.500 dekar  alanda sebze üretimi yapılan bölgede, çiftçiler İl Müdürü YILMAZ' dan plastik örtülü sera talebinde bulundular.
                 
YILMAZ;  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, KOP ve  İl Özel  İdaresi kaynaklarından yararlanılarak sera konusunda projeler geliştirileceklerini söyledi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.