banner461
banner195

75 Altında Puan Alan Müdürler Öğretmen Olarak Atanacak

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Nevşehir ili genelinde yapılan değerlendirmeler sonucunda 75 puanın altında puan alan okul ve kurum müdürlerini öğretmen olarak atayacak.

75 Altında Puan Alan Müdürler Öğretmen Olarak Atanacak
02 Eylül 2014 Salı 20:27

banner143
banner134

 75 Altında Puan Alan Müdürler Öğretmen Olarak Atanacak

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürlüğü Nevşehir ili genelinde yapılan değerlendirmeler sonucunda 75 puanın altında puan alan okul ve kurum müdürlerini öğretmen olarak atayacak.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Ece, “4 yıllık çalışma süresini dolduran okul ve kurum müdürlerinin Ek-1 form üzerinden değerlendirmeleri yapılmış olup, değerlendirme işlemlerinden sonra baraj puan olan 75 altında puan alan okul müdürlerinin Bakanlığımız İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü´nün 26/08/2014 tarih ve 3550073 sayılı emirleri gereği istekleri ve öğretmen ihtiyaçları göz önüne alınarak, öğretmen olarak atamaları yapılacaktır. Bu bağlamda 75 puan altı alan okul müdürlerinin öğretmenliğe döndürülmesi işlemi atama kılavuzu, isim listesi, branşlarında öğretmen ihtiyacı bulunan okul ve kurumların listesi, atama takvimi ve başvuru formu ekte gönderilmiş olup, atama kılavuzu ve eklerinin Müdürlüğümüz internet sitesinden indirilerek İlçeniz / Okulunuzda bu kapsamda bulunan yöneticilere imza karşılığı tebliğ edilmesi gerekmektedir. Bilginizi ve atama süresinin sınırlı olması da dikkate alındığında atama başvurularının süresi içerisinde alınarak Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları (Atama) Şubesine teslimi gerekmektedir” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
egitimci - 4 yıl önce
Vicdanen rahat misiniz.mevcut mudurlerden kurtulmak icin elinizden geleni yapmaya calisiyosunuz.sizleri allaha haval ediyoruz.bunlar nevsehir i turkiye 2 incisi yaptilar.Bekleyelim gorelim bakalim hic Kimsenin yaptiklari yanina kalmaz.
Avatar
egitimci - 4 yıl önce
Neden yorumlari yayilamiyosunuz sizde egitim birsennnn tarafisiniz..