banner461
banner195

Açıkgöz, Öğrenci Yurdu İnşaatında İncelemelerde Bulundu

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Birlik Vakfı Şubesince devam eden öğrenci yurdu İnşaatında incelemelerde bulundu.

Açıkgöz, Öğrenci Yurdu İnşaatında İncelemelerde Bulundu
08 Haziran 2019 Cumartesi 21:48

banner143
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi karşısında Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi tarafından yapımı devam eden öğrenci yurdunun tamamlanması için çalışmalar aralıksız sürüyor.

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı ve İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ile birlikte Yapımı devam eden öğrenci yurdu İnşaatında incelemelerde bulundu.‬

Nevşehir Birlik Vakfı Şubesince yapımı devam eden 340 yataklı Öğrenci Yurdu inşaatı, çalışmaları hakkında bilgi alan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz: ‪“Geleceğimizin teminatı gençlerimiz ve eğitim imkanları için hayırsever Nevşehir’imiz her daim seferber olarak çalışıyor. Bizlerin de gayreti her işin en iyisini yapabilmektir.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.