banner461
banner195

Bir Anadolu Lisesi Klasiği

Nevşehir İl Merkezinde bulunan lise ve dengi okullar arasında sosyal ve kültürel etkinlikleri ile öne çıkan eğitim kurumlarının başında Nevşehir Anadolu Lisesi geliyor.

Bir Anadolu Lisesi Klasiği
09 Mayıs 2016 Pazartesi 13:58

banner143
banner134
Okulların kapanmasına sayılı günler kala okulda eğitim öğrenim gören öğrencilerin büyük ilgi gösterdikleri sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere imza atmayı sürdüren Nevşehir Anadolu Lisesi geçtiğimiz gün ikinci geleneksel eski mezunlarını buluşturma etkinliğini gerçekleştirdi.
İçerisinde Nevşehir kamuoyunun yakından tanıdığı pek çok isminde yer aldığı isimler arasında mesleklerinde kendisini ispatlamış pek çok isimde yer aldı.
Okul Müdürü Yavuz Selim Yıldırım’ın önderliğinde gerçekleştirilen etkinliğe katılan eski mezunlara katılımlarından dolayı birer teşekkür plaketi de takdim edildi.
Yıllar sonra yeniden okul sıralarına dönmenin heyecanını yaşayan Lisenin eski mezunları bu etkinlik sayesinde yeniden bir araya gelip sohbet etme imkanı da elde ettiler. Öte yandan okulda öğrenim gören öğrencilere mesleki tecrübelerini de aktarma fırsatı buldular.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.