banner461
banner195

Dikkat Kasis Var…!

Son zamanlarda Nevşehir’deki reklam panolarında bir afiş dikkati çekiyor. Dikkat Kasis Var! yazılı reklamlar herkeste merak uyandırıyor.

Dikkat Kasis Var…!
08 Mart 2013 Cuma 08:59

banner143
banner134

 Son zamanlarda Nevşehir’deki reklam panolarında bir afiş dikkati çekiyor. Dikkat Kasis Var! yazılı reklamlar herkeste merak uyandırıyor. Nevşehir’in değişik yerlerine asılan afişler Lara Koleji tarafından yaptırılmış. Lara Koleji bu yıl  4.5 ve 6. Sınıflar için ücretsiz bir bursluluk sınavı yapacağını açıkladı. 30-31 Mart tarihlerinde yapılacak olan sınava ilgi bir hayli yoğun gözüküyor. Lara Kolejinde yapılacak olan sınavda ilk 10 öğrenciye oldukça büyük hediyeler verilecek. Birinci olan öğrencinin 7000 Tl ile ödüllendirileceği sınavda ikinciye 6000 Tl, üçüncüye ise 5000 TL eğitim bursu verilecek. 

Peki Nedir Bu KASİS?

Kasisin ne anlama geldiği öğrenciler arasında merak uyandırırken okul yönetimi Kasis’in anlamını sınav günü sınava girecek olan öğrencilere söyleyeceklerini bildirdi. Okul müdürü Ulaş İnönü  Kasisle ilgili yaptığı açıklamada “ Lara Kasis Sınavları bundan böyle her yıl yapacağımız bursluluk sınavlarına verilen isimdir. Bu ismin kullanım hakkını www.larakasis.com adresini satın alarak almış bulunmaktayız. İsmin açılımı sadece sınava giren öğrencilere bildirilecektir. Çünkü ismin içerisinde sınava girecek öğrencilerimiz için hazırladığımız sürpriz hediye ile ilgili ipucu var. 30-31 Mart tarihlerinde bu konu açığa kavuşacaktır. Şu anda başvurular oldukça yoğun. Bu yıl birçok yeniliğe imza atıyoruz. İlk defa sınav kayıtlarını internet ortamından alarak bir ilke daha imza atıyoruz. Sınava girmek isteyen öğrencinin sitemize girip 30 saniyede kayıt yapması mümkün. Tüm öğrencilere şimdiden başarılar diliyorum. “ şeklinde konuştu.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.