banner461
banner195

Eğitim-Bir-Sen’den Özgün'e Ziyaret

Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve beraberindeki sendika yöneticileri İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün’ü makamında ziyaret ederek hem hayırlı olsun temennisinde bulundular, hem de sendikal çalışmalarla ilgili bilgiler aktardılar.

 Eğitim-Bir-Sen’den Özgün'e Ziyaret
28 Ağustos 2014 Perşembe 18:32

banner143
banner134

 Eğitim-Bir-Sen’den Özgün'e Ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve beraberindeki sendika yöneticileri İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün’ü makamında ziyaret ederek hem hayırlı olsun temennisinde bulundular, hem de sendikal çalışmalarla ilgili bilgiler aktardılar.

İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün’den İl Genel Meclisinin çalışmaları hakkında bilgiler alan Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Kent Konseyi Dönem Başkanı olması itibariyle de il genel meclisinin ve il özel idaresinin çalışmalarını takip ettiğini dile getirdi.

Özdemir, Eğitim-Bir-Sen, Memur-Sen, Kent Konseyi olarak il genel meclisinin çalışmalarına katkı sağlayabilmeleri durumunda her zaman İl Genel Meclisi Başkanı Özgün’e destek olacaklarını da dile getirdi.

İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün ise, Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, meclisin çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktardı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.