banner461
banner195

GMYO’ da Kayıtlar Yarın Başlıyor

Nevşehir Üniversitesine bağlı Gülşehir Meslek Yüksek Okulunda kayıtlar 6 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

GMYO’ da Kayıtlar Yarın Başlıyor
05 Eylül 2013 Perşembe 12:09

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Üniversitesine bağlı Gülşehir Meslek Yüksek Okulunda kayıtlar 6 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

Üniversitelerdeki her program için ayrı kayıt tarihi belirlendiğinden, adayların sınav sonuç belgesinde belirtilen tarihte kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Belirtilen tarihte kayıt yaptırmayanlar, kayıt hakkını kaybedecek. ÖSYM, üniversiteyi kazanan adayları gösteren fotoğraflı sınav sonuçlarını, adayların yerleştirildikleri yükseköğretim programlarının bağlı olduğu üniversite rektörlüklerine elektronik ortamda gönderdi.

Adaylardan mezun olduğu ortaöğretim kurumundan aldığı diplomanın aslı ya da yeni tarihli mezuniyet belgesi, 6 adet 4,5 x 6 cm boyutunda fotoğraf. (Fotoğraflar son altı ay içinde, adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş olmalıdır.), Öğrenim ücretini yatırdığına dair belge. (Sadece İkinci Öğretim Öğrencileri), 1984 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adaylar için askerlik şubelerinden alınacak askerlik durum belgesi, Herhangi bir Yükseköğretim Programına devam eden öğrenciler devam ettikleri Yükseköğretim kurumundan alacakları onaylı lise diploması ve öğrenci belgesi, (Ön lisans programlarında okuyan öğrenciler Lisans bölümlerine; Lisans bölümlerinde okuyan öğrenciler Ön lisans programlarına kayıt yaptırabilirler.) istendi.

Adaylar, meslek yüksek okulunun çağrı merkezi hizmetleri, Bankacılık ve Sigortacılık, Yerel Yönetimler, Lojistik, Dış Ticaret, İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerine kayıt yaptırabilecekler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.