banner461
banner195

Gülşehir MYO Öğrencilerinden Teknik Gezi

Nevşehir Üniversitemiz Gülşehir Meslek Yüksekokulu Lojistik Programı 2. sınıf öğrencileri, Öğr. Gör. Selin Kurun ve Dış Ticaret Bölüm Danışmanı Okt. Gizem Doğan'ın rehberliğinde, Türk Hava Yolları'na bağlı Turkish Cargo Ankara Bölge Müdürlüğü'ne teknik gezi gerçekleştirdi.

Gülşehir MYO Öğrencilerinden Teknik Gezi
26 Nisan 2013 Cuma 12:12

banner143
banner134

 Ankara Esenboğa Havalimanında bulunan kargo merkezine yapılan ziyarette, öğrencilere ilk olarak Turkish Cargo Merkezi tanıtılarak antrepo işleyişi ile ilgili bilgiler verildi. Daha sonra Turkish Cargo’nun teknik merkezine geçen öğrenciler, firma yetkilileriyle birlikte hava sahasında da incelemelerde bulundu. Apron işleyişini ve uçakların teknik donanımını bizzat ilgili tesnisyen, mühendis ve yetkililerden öğrenme fırsatını bulan Lojistik programı öğrencilerinin düzenlediği teknik ziyaret Expeditors Acentasında yapılan bilgilendirme toplantısı ile son buldu.

 

Lojistik öğrencilerine gösterdikleri ilgi, mesleki donanımlarına yaptıkları katkı ve sundukları olanaklar için Turkish Cargo Ankara Bölge Müdürlüğü yetkililerine teşekkür eden Gülşehir Meslek Yüksekokulu öğrenci ve öğretim elemanları, bu ziyaretin gerçekleşmesinde büyük katkısı olan Türk Hava Yolları Nevşehir Satış Müdürü Sayın Osman Taha Küçük’e de teşekkürlerini ilettiler. Turkish Cargo Ankara Bölge Müdürlüğü yetkilileri de lojistik ziyaretlerinin ikinci ayağının İstanbul olacağını ve öğrencilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.