banner461
banner195

Hakkari'den Ürgüp Türkan Diker İlkokulu öğrencilerine mektup var.‏

Hakkari'den Nevşehir'in Ürgüp İlçesi Türkan Diker İlkokulu öğrencilerine mektup var.‏

Hakkari'den Ürgüp Türkan Diker İlkokulu öğrencilerine mektup var.‏
20 Mart 2016 Pazar 11:44

banner143
banner134
"Ürgüp Türkan Diker İlkokulu 2-A sınıfı öğrencileri Güneydoğuda terör örgütü ile mücadele eden güvenlik güçlerimize destek vermek için ayrı ayrı mektup yazarak, bu mektupları Hakkari Dağ ve Komando Tugayına postaladılar.  Bu mektuplar karşısında çok duygulanan Hakkari Dağ Komando Tugayı yetkilileri de, öğrencilerin bu jestine karşılık olarak, içinde öğrencilere yazılmış bir mektup, Çanakkale ve Kurtuluş Savaşını anlatan hikaye kitapları, komando beresi ve TÜRK BAYRAĞININ olduğu hediye paketini Ürgüp Türkan Diker İlkokulu 2-A sınıfı öğrencilerine göndererek öğrencilerin 18 Mart Şehitler Gününü  kutladı. Özellikle öğrencilere yazılmış olan mektup ve Türk Bayrağı öğrencileri ve sınıf öğretmeni Ayşe İnce'yi çok duygulandırdı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ayşe Uzun - 2 yıl önce
2-A sınıfı öğrencilerini ve onlara her anlamda rehber olan meslektaşım,canım arkadaşım Ayşe İnce'yi tebrik ediyorum Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Avatar
Resul ozturk - 2 yıl önce
Meslektasim Ayse Ince yi ve ogrencilerini bu gurur verici tablo icin tebrik ederim.
Avatar
ali ersin - 2 yıl önce
Helal olsun öğrencilerimize, öğretmenimize ve askerimize. Biz birlik olduktan sonra hiç bir güç bizim bileğimizi bükemez. Ayrıca Şırnak'ta bulunan Ürgüp Kaymakamı Sayın Alper BALCI'YA selam olsun.