banner461
banner195

Hayırseverlerin Katkılarıyla Yeniden Donatılan Sınıflar Hizmete Açıldı

Nevşehir’in Avanos ilçesinde ilçe kaymakamı Mustafa Eldivan’ın katılımıyla hayırseverler tarafından donanımı karşılanarak yenilenen İlçedeki Alaettin İlkokulu 2.sınıfın açılışı gerçekleştirildi.

Hayırseverlerin Katkılarıyla Yeniden Donatılan Sınıflar Hizmete Açıldı
30 Eylül 2015 Çarşamba 13:30

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Avanos ilçesinde ilçe kaymakamı Mustafa Eldivan’ın katılımıyla hayırseverler tarafından donanımı karşılanarak yenilenen İlçedeki Alaettin İlkokulu 2.sınıfın açılışı gerçekleştirildi.

Açılışta konuşma yapan Okul Müdürü Adem Çeltik, yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek emeği geçen ve yardımlarından dolayı hayırsever vatandaşlarımıza teşekkürlerini sundu. Yapılan tadilatları yerinde inceleyen Kaymakam Eldivan sınıfları gezerek öğrencilerle yakından ilgilendi.

2015-2016 Eğitim Öğretim yılı için velilere bir dizi önerilerde bulunan Kaymakam Eldivan, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temennilerinde bulundu.

Hayırseverler Ahmet Ağca, Mustafa Sallı, Halil Gündüzalp, Ayşe Atik, Firdevs Güven, Veysel Cihan, Erdem Eren ve Fikret Tuğ ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Taşçı, Şube Müdürü Namık Kavraal, okul müdürü ve öğretmelerle öğretmenler odasında çay içip bir dizi sohbette bulunan Kaymakam Eldivan yardımlarından dolayı hayırseverlere teşekkürlerini sundu.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.