banner461
banner195

Hijyen Eğitimlerine Yaz Arası

Nevşehir’de esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanlığı ile gıda, tarım ve hayvancılık il müdürlüğünün ortaklaşa düzenledikleri hijyen eğitimleri yaz aylarında esnafın yoğunluğu da göz önüne alınarak sonbahar aylarında devam edecek.

Hijyen Eğitimlerine Yaz Arası
01 Temmuz 2013 Pazartesi 12:05

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanlığı ile gıda, tarım ve hayvancılık il müdürlüğünün ortaklaşa düzenledikleri hijyen eğitimleri yaz aylarında esnafın yoğunluğu da göz önüne alınarak sonbahar aylarında devam edecek.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü illerde esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanlıklarına verilen bu görevi gıda tarım ve hayvancılık il müdürlüğü ile birlikte yürütmeye devam edeceklerine dikkat çekti.

İlimizde yapılan ilk hijyen eğitiminde fırıncılar ve yanlarında çalıştırdıkları personellerine eğitim verildiğini, ikinci hijyen eğitiminde ise Bakkal ve Market esnafına ve personellerine bu eğitim programının verildiğini kaydeden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, önümüzdeki günlerde ilimizde faaliyet gösteren pastaneci, dönerci ve Lokantacı esnafı ile personellerinin de bu programa alınacağını söyledi.

İlimizde iki ayrı program şeklinde düzenlenen hijyen eğitimine esnaf ve sanatkarın yoğun ilgi göstermesinin kendilerini mutlu ettiğine değinen Ördü, “İlimizde uyguladığımız hijyen eğitimlerine esnaf ve sanatkarlarımız ile çalışanlarının yoğun ilgi göstermeleri bizleri mutlu etti. Bir kez daha esnaf ve sanatkarlarımız ile çalışanlarının gösterdikleri hassasiyete buradan teşekkür ediyorum. Eğitim programımız ilimizde gıda üretimi yapan, satışı yapan esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik önümüzdeki günlerde de sürecek” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.