banner461
banner195

İ.H.L’ lerde Bina Sorunu

İlimizde geçen yıl açılan imam hatip ortaokullarının bina sorununun hala devam etmesi öğrenci velileri tarafından kabul edilemez bir durum diye eleştirildi.

İ.H.L’ lerde Bina Sorunu
24 Temmuz 2013 Çarşamba 10:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlimizde geçen yıl açılan imam hatip ortaokullarının bina sorununun hala devam etmesi öğrenci velileri tarafından kabul edilemez bir durum diye eleştirildi.

Özellikle Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulunun eski Gazi İlkokuluna taşınacak denmesi velilerin tepkisine neden oldu. Yıkılması gündemde olan bir okula imam hatip ortaokulunun taşınması düşünülemez diyen veliler imam hatip okuluna bu bina mı reva görülüyor diye sitemlerini iletiyorlar.

Öte tandan şehrin tercih edilen muhitindeki 2000 Evler İmam Hatip Ortaokulunun şehrimizin kıyı, kenar mahallelerinden birine taşınacak olması da insanımızı devletimiz milletinin okuluna yer mi bulamıyor gibi serzenişlere sebep oluyor.

Yine geçen yıl öğrenci kayıtları sırasında yer yokluğundan sıkıntı yaşanan Merkez İmam Hatip Anadolu Lisesinde bu yıl her hangi bir sıkıntı yaşanılmaması temennileri yükselmeye devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.