banner461
banner195

İmam Hatip Okulları Platformu Ürgüp'te Toplandı

Nevşehir'de "İmam Hatip Platformu" toplantısı Vali İlhami Aktaş ve Nevşehir Milletvekillerinin katılımı ile Ürgüp'te gerçekleştirildi.

İmam Hatip Okulları Platformu Ürgüp'te Toplandı
26 Mart 2018 Pazartesi 12:39

banner143
banner134

Vali İlhami Aktaş’ın başkanlığında Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Avanos İlçe Kaymakamı Murat Çağrı Erdinç, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Ürgüp Ilçe Müftüsü A. Muhammed Çinar, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer, Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Selçuk Yalçın, Nevşehir AİHL Müdürü Mustafa Kılınç, Nevşehir İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği (Alemdar) Başkanı Dr. Fatih Yakut ve platform üyesi kuruluşların temsilcileri katıldı.

Platformun ilçe temsilcileri, sırayla söz alarak ilçelerinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler. 
Toplantıda; Nevşehir’de genelinde bulunan İmam Hatip Okullarının genel durumları ve başarıları değerlendirilerek, okullarında yapılacak faaliyetler, okulların karşılaştıkları sorunlar ele alındı. Ülkemiz ve milletimize hayırlı bir gençliğin yetiştirilmesi, birlik ve beraberlik içinde çalışmanın önemine değinildi. 

Açıkgöz: “Gençler, Geleceğimizdir”

Toplantıya ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,"Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisemizde İmam Hatip Platformu Mart ayı toplantımızı gerçekleştirdik. Okullarımızın imkanları, öğrencilerimizin gelişimi ve Nevşehir’imizdeki eğitim faaliyetlerimiz hakkında istişarelerde bulunduk". dedi.

Toplantıda İmam Hatip Okulları ile ilgili çalışmalar ve alınması gerekli kararların değerlendirildiği belirtildi. 

Karşılıklı görüş alışverişi ile platform sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.