banner461

İnançla Başardık, Yine Başaracağız!

Nevşehir'in eğitimde parlayan yıldızı Altınyıldız Koleji, 18 Mart Çanakkale Zaferinin 105. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

banner503
İnançla Başardık, Yine Başaracağız!
17 Mart 2020 Salı 13:42

banner143
banner134

Nevşehir'in eğitimde parlayan yıldızı Altınyıldız Koleji, 18 Mart Çanakkale Zaferinin 105. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Altınyıldız Eğitim Kurumlarından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Çanakkale, Kurtuluş Savaşı ve daha nice zaferleri, binbir güçlükle, imkânsızlıkla kazanan, yüreklerindeki vatan, millet, bağımsızlık, inanç meşaleleriyle yolumuzu aydınlatan aziz şehitlerimiz, ruhunuz şad olsun.

Bu zor ve umutsuz günlerde sizler milletimizin yolunu aydınlatan birer yıldızsınız. Bizlere güç veriyorsunuz.

 Ülkeniz için, milletiniz için, özgürlük için, inançlarınız için paranın, pulun, malın, mülkün, evladın, yaşamın önemli olmadığını, geride özgür, müreffeh bir ülke, emperyalizme boyun eğmeyen bir ulus ve yüce dinimizi en güzel şekilde yaşamanın, mücadele azminin ve zaferin eşsiz örneğini bizlere verdiniz.

Aziz hatıralarınızın önünde saygı ile eğiliyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk’ü, şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle, rahmetle anıyoruz.

Bugün, ülkemizi ve tüm dünyayı saran salgınlara, krizlere ve bunalımlara karşı sizlerden aldığımız güçle dimdik ayakta duruyoruz.

Umutsuzluğa, karamsarlığa, kötümserliğe, fırsatçılığa meydan vermeden, devletimizin duyurduğu kurallara, bilimsel öğretilere ve uyarılara azami özen göstererek, daha çok çalışarak, daha çok üreterek, birlik ve beraberlikle zorluklara karşı direneceğiz.

Ve haykırıyoruz.                                                                                                                         

Daha dün,

‘‘İnançla başardık, yine başaracağız.’’

17.03.2020

Altınyıldız Eğitim Kurumları


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.