banner461

KMYO Eğitim Fuarlarına Katılmayı Sürdürüyor

Kapadokya Meslek Yüksek Okulu “Kapadokya’ya gelin, hayata iki adım önde başlayın!” sloganı ile Türkiye’nin birçok ilinde düzenlenen Eğitim Fuarlarına katılmaya devam ediyor.

banner503
 KMYO Eğitim Fuarlarına Katılmayı Sürdürüyor
26 Aralık 2014 Cuma 16:27

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Meslek Yüksek Okulu “Kapadokya’ya gelin, hayata iki adım önde başlayın!” sloganı ile Türkiye’nin birçok ilinde düzenlenen Eğitim Fuarlarına katılmaya devam ediyor.

24-25 Kasım 2014 tarihlerinde Diyarbakır Hilton Otel’de düzenlenen “Üniversite Tercih Günleri Fuarı”na katılan yüksekokul, üniversite adayı öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Unitercih Üniversite Tercih Fuarları Türkiye’nin tüm üniversitelerini bir araya getirerek üniversite adaylarıyla buluşturuyor.

Eğitim Fuarında birçok Devlet ve Vakıf Üniversitesi yer alırken, standı ziyaret eden 4 bine yakın Diyarbakırlı aday öğrencilere, öğrenci velilerine ve rehber öğretmenlere yüksekokulumuz hakkında tanıtıcı bilgiler verildi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği yüksekokulumuz programları, bursluluk sistemi, sosyal ve sportif olanakları ve kampüs hakkında tanıtım uzmanları tüm soruları cevaplayarak öğrencileri bilgilendirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.