banner461
banner195

Lara Anasınıfında Dedeler Ve Nineler Torunlarıyla Resim Yaptı

​Özel Lara Anasınıflarında dedeler ve nineler torunlarıyla bir araya geldi. Anasınıfı öğrencilerine yönelik düzenlenen programda anasınıfı öğrencilerinin dedeleri, nineleri, anne ve babaları eğlenceli dakikalar geçirdi.

Lara Anasınıfında Dedeler Ve Nineler Torunlarıyla Resim Yaptı
10 Şubat 2015 Salı 12:37

banner143
banner134

 Özel Lara Anasınıflarında dedeler ve nineler torunlarıyla bir araya geldi. Anasınıfı öğrencilerine yönelik düzenlenen programda anasınıfı öğrencilerinin dedeleri, nineleri, anne ve babaları eğlenceli dakikalar geçirdi. Torunları ile bir araya gelerek birlikte resim yapan dede ve nineler hoşça vakit geçirmelerini sağlayan Lara Eğitim Kurumları’nın eğitimdeki farkını bir kez daha ortaya koyduğunu ifade ettiler. Etkinliğe yaklaşık olarak 150 kişi katıldı.  Lara Eğitim Kurumları müdürü Ulaş İnönü, konuyla ilgili açıklamasında anasınıfından başlayarak sosyal etkinliklere önem verdiklerini belirtti. İnönü; bunun bir örneği olarak “Aile Büyüklerimle Resim Yapıyorum” etkinliği düzenledik. Etkinliğimize çok sayıda anneanne, babaanne, dede ve anne baba katıldı. Çocuklarımızda vefa duygusunu, yaşayarak öğretmek ve akrabalık bağlarını daha da güçlendirmek adına bu tip etkinliklerin artarak devam edeceğini ifade etti.
Lara Anasınıfına giden öğrenci dedelerinden Cuma Çetin ise “ Günümüz şartlarının etkisiyle aile yapısı da değişti. Önceden aileler daha geniş bir yapıya sahipken bu yapı biraz daha küçüldü. Önceden torunlar, dede nine sevgisiyle büyürken aile yapısının değişmesi sebebiyle yaşlılarımız sadece bayram zamanlarında önemli gün ve gecelerde hatırlanır hale geldi. Günümüzde büyüklerimizin sadece bu günlerde değil her zaman hatırlanması gerektiğini hatırlatmak amacıyla böyle bir program düzenleyen Lara Eğitim Kurumları’na teşekkürlerimi sunuyorum.’’ diye konuştu.
Aile büyükleriyle resim yapan öğrencilere ve gelen misafirlere yemek ikram edildi. Etkinlik öğrencilere hediyelerinin ve sertifikalarının verilmesi ile sona erdi.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Tayfun OZTURK - 3 yıl önce
Helal olsun size. Eğitimi klasik olmaktan çıkarıyorsunuz.