banner461
banner195

Lara’lı Öğrenci ve Velilerin Erciyes’te Kayak Keyfi

Özel Nevşehir Lara Eğitim Kurumları öğrenci ve velileriyle birlikte Kayseri Erciyes Dağı’nda bulunan kayak merkezine gezi düzenledi.

Lara’lı Öğrenci ve Velilerin Erciyes’te Kayak Keyfi
03 Mart 2016 Perşembe 01:13

banner143
banner134
Özel Nevşehir Lara Eğitim Kurumları öğrenci ve velileriyle birlikte Kayseri Erciyes Dağı’nda bulunan kayak merkezine gezi düzenledi. Yaklaşık 200 veli ve öğrencinin katıldığı gezi oldukça keyifli geçti. Öğrenciler öğretmenleri ve velileri ile birlikte kızaklarla kayarak karın tadını çıkardılar. Bu yıl kar yağışı fazla olduğu için Erciyes Kayak Merkezi birçok misafiri ağırlıyor. Sabahleyin okulda kahvaltı yapan veliler ardından Kayseri’ye hareket etti. Veliler ve öğrenciler kayak keyfinin ardından okul  tarafından ikram edilen  ekmek arası sucuk ve kavurma ile  güç toplayıp tekrar eğlenmeye, kaymaya devam ettiler.
Geziden oldukça keyif aldığını söyleyen öğrenci velisi Yasemin Yılmaz “ Lara Koleji’ne bizlere böyle güzel bir gezi fırsatı sundukları için teşekkür ediyorum. Çok güzel bir organizasyon oldu. Böyle fırsatlarla bizlerin çocuklarımızla daha güzel vakit geçirmelerine vesile oluyorlar. Bu tip geziler sayesinde diğer velilerle ve öğretmenlerle tanışma  imkanı buluyoruz. Okulumuz hem öğrencilerimizle hem de bizimle ilgileniyor. Tüm öğretmenlere ve okul idaresine teşekkür ediyorum” dedi. Okul Müdürü Ulaş İnönü ise “Erciyes gezisini her yıl düzenliyoruz. Her mevsimin ayrı güzelliğinin olduğunun farkındayız. Velilerimiz ve öğrencilerimizle çok güzel vakit geçirdik. Katılan velilerimize teşekkür ediyoruz ” şeklinde konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.