banner461

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Usta Öğretici Alınıyor

Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Okulumuz Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi uygulama birimlerinde görevlendirilmek üzere kadrosuz ek görevi karşılığı usta öğretici alınacaktır.

banner503
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Usta Öğretici Alınıyor
03 Eylül 2015 Perşembe 13:24

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Okulumuz Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi uygulama birimlerinde görevlendirilmek üzere kadrosuz ek görevi karşılığı usta öğretici alınacaktır. İlgilenenlerin Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne (Uygulama Oteli Teknik Müdür Yardımcısı) müracaatları ilanen duyurulur.

Usta Öğreticilerde Aranacak Şartlar; Türk Vatandaşı olmak. 18 yaşından küçük olmamak.
Kamu haklarından mahrum bulunmamak. (Ağır hapis veya altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı bir fiilden dolaylı hapis cezasından hükümlü bulunmamak.). Eylemli askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. Başvuracağı alan ile ilgili En az Meslek Lisesi veya Dengi Okul mezunu olmak.

Görevlendirme Yapılacak bölümler; Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı - Kat Hizmetleri Dalı (Erkek/Bayan) 2 kişi, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı – Ön büro Hizmetleri Dalı (Erkek/Bayan) 2 kişi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.