banner461
banner195

Müdür atamalarında mülakatlar 23 ekim’de son bulacak

Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de bazı eğitim sendikaların protestolarına neden olan müdür atamalarında mülakatlar 23 Ekim 2014 tarihinde sona erecek.

Müdür atamalarında mülakatlar 23 ekim’de son bulacak
18 Ekim 2014 Cumartesi 15:44

banner143
banner134

NEVŞEHİR (MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de bazı eğitim sendikaların protestolarına neden olan müdür atamalarında mülakatlar 23 Ekim 2014 tarihinde sona erecek.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünden konuya ilişkin yapılan açıklamada söz sınavlar için adaylara 6’şar dakika ayrıldığı bildirildi. Nevşehir ili genelinden 382 adayın katılacağı sözlü mülakatlara bütün okul müdürü adaylarının katılmaları bekleniyor. İlk defa ve yeniden okul müdürü görevlendirmeleri kapsamında 23 Ekim 2014 tarihine kadar yapılacak olan sözlü sınava katılacakların sözlü sınav günü ve tahmini saatleri belirlendi. 

Sözlü sınav süresinin kısıtlı olmasından dolayı her aday için tahmini sözlü sınav süresi 6 dakika olarak belirlendi. Sözlü sınavlar Merkez Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ar-Ge salonunda yapılacak olup, adayların belirtilen günde ve belirtilen saatten önce Merkez Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ar-Ge salonunda hazır bulunmaları gerekmekte.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.